Logo kamenictví smrček Kyjov
Logo kamenictví smrček Kyjov
Kamenictví Smrček | O nás

O nás

PŘEDSTAVENÍ FIRMY

Firma Kamenictví Smrček se zabývá více než dvacet let zpracováním přírodního kamene. Za tuto dobu získala bohaté zkušenosti, díky kterým se podílí na nejrůznějších projektech v oblasti kamenické činnosti. Přímý dovoz materiálů, vlastní výroba a kvalitní zpracování je předností naší firmy.
Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni našim zákazníkům zajistit kompletní služby od výběru vhodného materiálu přes konzultaci a návrh řešení až po samotnou realizaci.

HISTORIE

Firma byla založena v roce 1992 Ing. Josefem Procházkou, kterou společně se svým vnukem Pavlem Smrčkem začali budovat do dnešní podoby.
Firma se ve svých začátcích zabývala výhradně pomníkovou činností. V průběhu následujících let se posílila technologická základna firmy, materiál se začal dovážet přímo od dodavatelů z Itálie a tím si firma zajistila stabilní místo na trhu v oblasti zpracování přírodního kamene.
V současné době se vedle pomníkové činnosti firma zaměřuje v plné míře také na další oblasti využití přírodního kamene jako výroba kuchyňských pracovních desek, koupelnových stolků, obložení krbů, až po moderní designové prvky v interiérech i exteriérech.


Kamenictví - Smrček Pavel - ekatalog.czKamenictví a kamenosochařství - ekatalog.cz

Adsulting.
Close